Boží rozhodnutí

 

Boží rozhodnutí o velkých otázkách epochy čekající na počátku tohoto tisíciletí na vstup do vesmírných dějin, nese lidstvu bouřlivé rozvlnění jeho téměř do stereotypu vtěsnané hladiny jevů a dění, v nichž si negace i přímé zlo podávají dveře a vyměňují si vládní stolice ve státech, v rodinách i náboženských společenstvích.

Zvláště do myšlenkových polí planých, nezúrodněných vírou a láskou, se opře nejeden velmi silný vítr. Zaryjí se do nich ostré pluhy silných i otřesných dění; zvláště však nečekaných událostí a jevů přicházejících do Země bránou neobvyklou: z existenčního neviditelna do hmotného zemského viditelna, v němž budou postřehnutelné i omezenému smyslovému vnímání i registraci exaktních věd.

            Mimořádné události zaměstnají lidstvo tísněmi, úvahami, zkoumáním a odhalováním životních tajemství.

Válečné a jiné silně negativní psychózy i přímé jevy zla se v důsledku toho začnou vytrácet a postupně zcela mizet jako noc v novém ránu.

 Lidstvo svrchovaným pokynem Božím volané do duchovních dimenzí života, spoutané však do jeho duše hluboce zařezanými řetězy vnitřní nezralosti pro ně, spontánními a důraznými projevy, začne se z pout osvobozovat.

 

Bouřlivě se bude dovolávat svého důstojného vesmírného postavení a jména člověk v jeho nezastupitelném duchovním významu pro každý čas a každou životní situaci.

 

 Stane se tak jeho Kristem umocněnou, napovězenou a inspirovanou vlastní iniciativou.

 

© Božena Cibulková